Здобувач освіти групи 8 та групи 13 взяли участь у осінній установчій сесії

23 жовтня 2021 року, здобувач освіти групи 8 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза» Рибак Максим та здобувачка освіти групи 13 з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Анастасія Дурасова взяли участь у осінній установчій сесії для слухачів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України в режимі онлайн.
Учасникам сесії слухали про особливості проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнів-членів Малої академії наук України у 2021-2022 н.р., побачити приклади постерного захисту та наукової конференції, дізналися більше про методологію написання науково-дослідницької роботи, а також мали змогу поспілкуватися з науковцями щодо своїх дослідницьких проєктів.
На відділенні наук про Землю, у секції «Геологія, геохімія та мінералогія» перед слухачами виступили Кердан Тетяна Олександрівна, методист комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія учнівської молоді” ДОР” та Приходченко Дмитро Васильович, кандидат геологічних наук, доцент кафедри загальної та структурної геології Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”.
Осіння установча сесія є теоретичною базою для написання науково-дослідницьких робіт.