30.06.2021р. відбувся фінал Всеукраїнського проєкту «Лідерська освітня програма для вчителів Steam-Camp».

30.06.2021р. за фінансової підтримки компанії Метінвест та громадської організації Криворізька фундація майбутнього, Платформи спільних дій (м. Запоріжжя), Фонду Розвитку Маріуполя відбувся фінал Всеукраїнського проєкту «Лідерська освітня програма для вчителів Steam-Camp».
?? Steam-Camp – це: 5 модулів, понад 500 учасників, 390 годин навчання, 25 спікерів, 22 ментори, розроблено більш ніж 450 уроків, випробувано понад 30 діджитал-інструментів, беруть участь понад 200 навчальних закладів та близько 5000 учнів-бенефіціарів проєкту.
? В цій освітній програмі від Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею взяли участь та успішно пройшли курс навчання викладачі природничо-математичних дисциплін Музика Оксана Леонідівна (викладач математики) та Галактіонова Людмила Ярославівна (викладач фізики) та отримали сертифікат та свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка. За цей час було опрацьовано такі теми: Лідерство та практичність в освіті; професійні цінності сучасного вчителя; проблема постановки цілей та прийняття рішень в освітній діяльності; емоційний інтелект; сучасні технології та методи навчання,; діджиталізація; особливості роботи з Google документами; технології роботи з інтерактивними дошками, електронний щоденник, журнал; сторінка вчителя у соціальних мережах; інтелектуалізація та інформатизація педагогічної діяльності; ефективна комунікація вчителя-лідера. Одним словом «Прокачали всі свої скіли».
? Тож, півроку навчання позаду, а попереду тільки натхнення, цікаві уроки та вдячність здобувачів освіти за креативний та сучасний підхід до викладання.